Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200

Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200

Cena regularna: 1102.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200

Kosz na śmieci Bo z serii Touch Bin, to jeden z flagowych modeli firmy Brabantia. Firma ta łączy w swoich produktach ponad stuletnie doświadczenie z dzisiejszą innowacyjnością i ponadczasowym designem. Produkty firmy Brabantia odznaczone zostały certyfikatem Cradle to Cradle, który to przyznawany jest tylko i wyłącznie firmom, których procesy technologiczne spełniają wyśrubowane normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa ludzi.  Kosz zbudowany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Cztery regulowane nogi, zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Obudowa kosza pokryta została warstwą lakieru w przepięknym, sosnowym odcieniu zieleni. Pokrywa kosza, dzięki zamontowanym systemowi Soft Touch, otwiera się po delikatnym jej naciśnięciu. Pokrywka jest szczelna – nieprzepuszczająca brzydkich zapachów, kiedy jest zamknięta – jednakże łatwo ją ściągnąć, dzięki czemu nie ma problemów z utrzymaniem śmietnika w czystości. Wewnątrz kosza znajdują się trzy niezależne wiaderka, każde o pojemności 11 litrów. Służą one do sortowanie odpadów. Łatwo je wyjąć, dzięki czemu wyrzucanie śmieci czy zmiana worka przestaje być przykrym obowiązkiem domowników. Kolekcja Bo Touch BinWysokość 68 cmDługość 54 cmSzerokość 31,5 cmPojemność 3 x 11 lMateriał stal nierdzewna

 

Informacje o Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz na śmieci Touch Bin Bo 3x11L zielony Pine 304200, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Poznań
  4.    Wrocław
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź