Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569

Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569

Cena regularna: 595.79 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569

Unikalny kosz na śmieci marki Brabantia, to jeden z projektów z równie niecodziennej linii New Icon. Produkty z tej serii charakteryzują się ponadprzeciętną estetyką, niezwykłą starannością wykonania i najwyższej jakości materiałami, które zostały użyte do stworzenia tych akcesoriów. Do produkcji kosza użyto stali nierdzewnej, którą pokryto przy użyciu metody malowania proszkowego, lakierem o kolorze cynamonowym. Ten przepiękny odcień, który jest fantastyczną kombinacją pomarańczowego, złota i brązu, zabezpieczono dodatkowo powłoką mineralną, nadająca – mogłoby się wydawać – satynowego wykończenia.  Mechanizm otwierający tego kubła na śmieci, to proste, ale niezwykle trwałe rozwiązanie – system pedałowy. Uruchamia się on po naciśnięciu znajdującego się u dołu pedału. Unikalne zawiasy sprawiają, że cały mechanizm chodzi płynnie i bezgłośnie. Kosz ma pojemność 30 litrów. Linia New Icon jest warta uwagi również dlatego, że powstała w duchu troski o naturę – aż 40% z materiałów użytych do produkcji pochodzi z recyklingu. Sam kosz praktycznie w całości (98%) podlega recyklingowi. Dodatkowo, kupując produkty z linii New Icon wspierasz organizację The Ocean Cleanup, która zajmuje się zbieraniem odpadów z oceanów. Wysokość 67,9 cmDługość 38 cmSzerokość 29,3 cmŚrednica 29,3 cmMateriał Stal nierdzewna 18/10 , tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kosz pedałowy 30L NewIcon cynamonowy mineralny 304569, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź