Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm

Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm

Cena regularna: 4784.23 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm

Drewniany kredens pozwoli na uporządkowanie Twoich przedmiotów kolekcjonerskich i wprowadzi industrialny styl do wystroju Twojego salonu. Witryna wykonana jest z litego, surowego drewna mango, które jest stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje jej niepowtarzalnego uroku w stylu retro. Każdy etap procesu, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, jest przeprowadzany z najwyższą uwagą. Piękna struktura drewna czyni każdy mebel unikatowym i nieco innym od poprzedniego. Kredens ma mocne, stalowe kółka, które nadają mu industrialny wygląd. Witrynka zapewnia mnóstwo miejsca do ekspozycji i organizacji Twojej zastawy i książek oraz chroni je przed kurzem. Szafka jest łatwa w montażu. Ważna informacja: kolory oraz struktura drewna mogą się różnić, co sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: surowe, lite drewno mango Rozmiary: 95 x 45 x 185 cm (szer. x gł. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Ze stalowymi kółkami OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 77 kg

 

Informacje o Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Kredensy i witryny
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kredens z litego drewna mango, 95 x 45 x 185 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *