Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm

Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm

Cena regularna: 3713.3 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm

Kredens z drewna mango, w spektakularnym stylu vintage będzie dekoracyjnym i praktycznym dodatkiem do wystroju wnętrza. Mebel wykonano ręcznie z litego drewna mango, które jest stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania podkreśla jego spektakularny styl retro. Każdy etap procesu produkcyjnego: szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzono z najwyższą starannością. Jakość wykonania oraz piękna struktura drewna czyni każdy egzemplarz wyjątkowym oraz nieco odmiennym od pozostałych. Ten mebel z 4 szufladami, 2 dużymi szafkami i 3 sporymi półkami zapewni mnóstwo miejsca do przechowywania Twoich rzeczy w sposób zorganizowany oraz w zasięgu ręki. Montaż jest prosty. Ważna informacja: kolory poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno mango + stalowa rama Wymiary: 120 x 35 x 200 cm (dł. x szer. x wys.) Produkt szlifowany, malowany i lakierowany Z 4 szufladami, 2 szafkami i 3 półkami W całości wykonany ręcznie Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 82 kg

 

Informacje o Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Regały
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kredens z półkami, lite drewno mango, 120x35x200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *