Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne

Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne

Cena regularna: 981.09 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne

Rustykalne krzesła barowe mogą stanowić ponadczasowy dodatek, nie tylko do restauracji czy barów, ale także do Twojej jadalni lub salonu. Stołki barowe wykonane są z litego drewna akacjowego, dzięki czemu są stabilne i bardzo wytrzymałe. Piękna struktura drewna dodaje rustykalnego uroku i sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy i nieco różni się od pozostałych. Solidne stalowe połączenia nie tylko zapewniają stabilność i trwałość, ale również podkreślają ich industrialny styl. Montaż jest łatwy. Zestaw obejmuje 2 krzesła barowe. Uwaga: poszczególne egzemplarze mogą różnić się strukturą drewna; dostawa jest losowa.Materiał: drewno akacjowe i stal Wymiary: 34 x 33 x 73 cm (szer. x gł. x wys.) Szlifowane i lakierowane Łatwy montażWaga 14 kg

 

Informacje o Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne

Kategoria: Meble > Krzesła do domu > Krzesła barowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesła barowe z litego drewna akacjowego 2 szt. trójkątne, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *