Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami

Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami

Krzesło Emi Emi charakteryzuje się swoją prostą i klasyczną formą, która świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, co więcej dzięki niemu każde wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu, a przecież każdemu z nas na tym zależy – aby nasze wnętrza były nie tylko funkcjonalne, lecz również estetyczne. Producenci zadbali o to, aby każdy mógł dopasować Emi do swojego wnętrza, w związku z czym posiada ono liczne warianty kolorystyczne, a co więcej, materiał, z którego jest wykonane uodporniony jest na działanie promieni UV. To z pozoru proste krzesło zdecydowanie daje gwarancję długoletniego użytkowania. Dlaczego warto kupić krzesło Emi? Zostało wykonane w całości z technopolimeru, który jest odporny na działanie promieni UV Posiada możliwość sztaplowania Klasyka sama w sobie Posiada certyfikat CATAS, co świadczy o jego trwałości Świetnie nadaje się zarówno do powierzchni zewnętrznych jak i wewnętrznych Posiada podłokietniki, które znacznie poprawią jakość komfort Parametry techniczne: Kolor: Jasny niebieski Materiał: Tworzywo sztuczne Wysokość: 84 m Wysokość siedziska: 46 cm Szerokość: 46 cm Głębokość: 48,5 cm

 

Informacje o Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami

Kategoria: Krzesła
Marka: Scab Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesło Emi – jasny niebieski z podłokietnikami, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.