Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem

Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem

Cena regularna: 664.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem

Krzesło New York – inne spojrzenie na krzesło w Twoim domu Innowacje są coraz bardziej popularnymi rozwiązaniami, na które decydują się współcześni klienci i coraz częściej właśnie takie rozwiązania można spotkać w Naszych domach. No dobrze, ale z pewnością istnieją meble, które w swojej formie są na tyle tradycyjne, że ciężko wyobrazić sobie jak w ich wykonaniu mogłaby wyglądać taka innowacja. A jednak! Okazuje się, że wystarczy trochę dobrej woli i pomysłowości i powstaje model jak na przykład krzesło New York – niecodzienne spojrzenie na zwykłe krzesło, z pewnością odmieniające Twoje wnętrze i wprowadzające oddech świeżości – i to wszystko w niezwykłym, nowoczesnym stylu. Dlaczego warto kupić krzesło New York? innowacyjna forma krzesła niezwykle ciekawa konstrukcja praktyczny i wygodny w użytkowaniu ciekawy, ale jednocześnie niezwykle neutralny kolor niezwykle staranne wykończenie produktu wysoka jakość produktu gwarancją długotrwałego użytkowania niemiecki producent modelu Parametry techniczne: szerokość: 65 cm głębokość: 55 cm wysokość: 90 cm siedzisko: 45 cm x 50 cm x 40 cm (szer. x wys. x gł.) wysokość oparcia: 45 cm kolor: vintage szary ciemny materiał: poliester, tapicerka sprężynowa, rama ze szczotkowanej stali nierdzewnej

 

Informacje o Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem

Kategoria: Krzesła > Krzesła do wewnątrz
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesło New York vintage szary ciemny z podłokietnikiem, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *