Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy

Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy

Krzesło Si- Si Dots Jak wiadomo moda nie jest stała, co jakiś czas zmieniają się trendy i powstają nowe produkty. Tak więc, co jeśli mamy meble, które dopiero co kupiliśmy, ale już nam się kompletnie nie podobają przez swoją oryginalność? Jednym z najlepszych rozwiązań jest kupno klasycznych produktów, bo jak wiadomo, takie górują w trendach od lat i nie zapowiada się, żeby kiedykolwiek się to zmieniło. Przykładem takiego produktu jest krzesło Si-Si Dots, które w odróżnieniu od swoich poprzedników charakteryzuje się oryginalnym siedziskiem oraz oparciem, które zostały utworzone z ozdobnych kropek. Krzesło to dzięki swojej prostej, lecz nowoczesnej formie sprawi, że każde wnętrze, w którym się znajduje nabierze wyjątkowego klimatu. Si-Si to krzesło, które dzięki swojej uniwersalnej formie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dlaczego warto kupić krzesło Si-Si Dots? Zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów uodpornionych na działanie promieni UV Świetnie nada się zarówno do przestrzeni zewnętrznych jak i wewnętrznych Sprawi, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu Cechuje je połączenie klasyki i nowoczesności Posiada możliwość sztaplowania Posiada podłokietniki, które znacznie poprawią jakość komfortu Parametry techniczne: Materiał: Tworzywo sztuczne, metal Kolor: Oliwkowy Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 44 cm Szerokość: 62 cm Głębokość: 55 cm

 

Informacje o Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy

Kategoria: Krzesła
Marka: Scab Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesło Si-Si dots z podłokietnikami – oliwkowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.