Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta

Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta

Krzesło Si- Si Jak wiadomo każdemu z nas zależy aby nasze wnętrze było wyjątkowe, aby cieszyło nasze oczy każdego dnia. Istnieje szereg różnych materiałów, z których produkowane są meble, nie mniej jednak drewno to klasyka sama w sobie. Drewniane akcenty w naszych wnętrzach zawsze dodają niepowtarzalnego uroku. Krzesło Si- Si charakteryzuje się prostą formą, wzbogaconą o nowoczesne elementy takie jak oryginalne oparcie utworzone z połączenia desek. Si- Si świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dlaczego warto kupić krzesło Si-Si? Zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów uodpornionych na działanie promieni UV Świetnie nada się zarówno do przestrzeni zewnętrznych jak i wewnętrznych Sprawi, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu Cechuje je połączenie klasyki i nowoczesności Posiada możliwość sztaplowania Posiada podłokietniki, które znacznie poprawią jakość komfortu Parametry techniczne: Materiał: Drewno, metal Kolor ramy: Terracotta Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 44 cm Szerokość: 62 cm Głębokość: 55 cm

 

Informacje o Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta

Kategoria: Krzesła
Marka: Scab Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Krzesło Si-Si drewniane z podłokietnikami – rama terracotta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.