Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny

Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny

Cena regularna: 219.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny

Pojemny, pedałowy kosz na odpady Kela Davino  Pojemny kosz na śmieci marki Kela, przykuwa wzrok dzięki swojemu prostemu i nowoczesnemu designowi. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, jakimi są wytrzymała stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Główną zaletą tego kosza jest posiadany przez niego system otwierania za pomocą nożnego pedała, co znaczenie ułatwia jego użytkowanie. Ponadto pedałowy kosz posiada technologię Silent Close, dzięki której klapa zamyka się powoli i cicho, nie powodując przy tym hałasu. Pokrywę kosza można także zablokować w pozycji uniemożliwiającej opadanie, co jest to bardzo istotne kiedy chcemy swobodnie opróżnić kosz. Pokrywę blokuje się poprzez delikatne dociśnięcie jej do tyłu. Po odblokowaniu pokrywa zacznie ponownie powoli opadać.  Wewnątrz kosza znajduje się plastikowy pojemnik z uchwytem, który ułatwia opróżnianie kosza. Objętość kosza wynosi 6 l (6000 ml) wysokość 32,5 cm, szerokość 22,5 cm oraz długość 23 cm. Omawiany model kosza pedałowego można zakupić na naszym sklepie w kilku wariantach kolorystycznych. W tym przypadku mowa o wariancie w kolorze srebrnym (mat).  Kela to niemiecka firma produkująca cieszące się uznaniem na całym świecie akcesoria do łazienek i kuchni. Od ponad 100 lat przywiązując wagę do rozwoju nowych elementów wyposażenia o innowacyjnym wzornictwie oraz najwyższej jakości. Zobacz także inne pojemniki na odpady dostępne w sklepie.   Kolekcja M’amaWysokość 32,5 cmDługość 23 cmSzerokość 22,5 cmPojemność 6 lMateriał stal nierdzewna tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Kela
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kuchenny kosz 6L otwierany pedałem Kela srebrny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź