Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865

Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865

Cena regularna: 101.49 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865

Linia koszy na śmieci Sort & Go powstała po to, aby ułatwić codzienne sortowanie śmieci. Jeżeli chcesz lub musisz segregować odpady, a nie wiesz jak się do tego zabrać, marka Brabantia stworzyła tę serię produktów dla Ciebie.Jeżeli stoisz przed swoimi osiedlowymi kontenerami i zastanawiasz się, do którego z nich wrzucić karton po mleku, to doskonałym rozwiązaniem, które znacznie zaoszczędzi Twój czas, będzie zestaw kolorowych pojemników na śmieci w Twoim domu. Obawiasz się, że taki komplet będzie zajmował dużo miejsca? Te pojemniki są kompaktowe i mają ergonomiczny kształt. Śmietniki z linii Sort & Go występują w czterech rozmiarach i tak: jeżeli w Twoim domu, je się dużo owoców i warzyw, na odpady biodegradowalne wybierz kosz 6 lub 12 litrów. Jeżeli pracujesz w domu albo masz kreatywne dzieci i zużywasz dużo papieru, użyj kosza o pojemności 16 litrów. Jeżeli nie pijesz wielu napojów w puszce, do metali i tworzyw sztucznych wybierz pojemnik 3 litrowy. Oczywiście to tylko przykłady — sam spersonalizuj zestaw do segregowania odpadów.Zielony kosz na śmieci wykonany został z tworzywa ABS. Jest kompaktowy, dzięki czemu możesz postawić go wszędzie. Sprzedawany jest w komplecie z zestawem montażowym Easy-Fix, który umożliwia powieszenie go. Kolekcja Sort&GoWysoko;ść 17,4 cmDługość 18,8 cmSzerokość 13,9 cmMateriał tworzywo sztuczne

 

Informacje o Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kuchenny kosz na odpadki 3L Sort&Go zielony 129865, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Wrocław
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź