Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal

Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal

Cena regularna: 327.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal

Kosz na śmieci marki Kela, przykuwa wzrok dzięki swojemu prostemu i nowoczesnemu designowi. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, jakimi są wytrzymała stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Główną zaletą tego kosza jest posiadany przez niego system otwierania za pomocą nożnego pedała, co znaczenie ułatwia jego użytkowanie. Ponadto kosz posiada technologię Silent Close, dzięki której klapa zamyka się powoli i cicho, nie powodując przy tym hałasu. Wewnątrz znajduje się plastikowy pojemnik wyposażony w uchwyt, który ułatwia opróżnianie kosza. Objętość kosza wynosi 12 l (12 000 ml) wysokość 40 cm, szerokość 23 cm oraz długość 27 cm. Omawiany model można zakupić na naszym sklepie w kilku wariantach kolorystycznych. W tym przypadku mowa o wariancie w odcieniu satynowej stali.  Kela to niemiecka firma produkująca cieszące się uznaniem na całym świecie akcesoria do łazienek i kuchni. Od ponad 100 lat przywiązując wagę do rozwoju nowych elementów wyposażenia o innowacyjnym wzornictwie oraz najwyższej jakości. Wysokość 40 cmDługość 27 cmSzerokość 23 cmPojemność 12 lMateriał stal stal nierdzewna

 

Informacje o Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal

Kategoria: Kuchnia > Utrzymanie czystości > Kosze na śmieci
Marka: Kela
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kuchenny kosz na śmieci stalowy 12L z pedałem Kela satynowa stal, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Katowice
  3.    Wrocław
  4.    Warszawa
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź