Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła

Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła

Cena regularna: 436.36 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła

Solidny, drewniany stojak na kwiaty z półkami to doskonały sposób na zaprezentowanie bogatej gamy roślin i kwiatów. Wbudowana kratka jest szczególnie odpowiednia dla gatunków pnących. Stanowi praktyczny, a także dekoracyjny dodatek do ogrodu, balkonu, patio itp. Kwietnik z kratką wykonany z litego drewna jodłowego jest wytrzymały i nadaje się do użytku na zewnątrz. Stojak na rośliny ma trzy półki, które tworzą obszerną przestrzeń do przechowywania lub ekspozycji roślin doniczkowych i dekoracji ogrodowych. Dodatkowo kratka stanowi doskonałe wsparcie dla roślin pnących.Materiał: lite drewno jodłowe z szarym wykończeniem na bazie wody Wymiary: 60 x 30 x 140 cm (szer. x gł. x wys.) Wymagany montaż: tak Waga 5.75 kg

 

Informacje o Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła

Kategoria: Marki > Vida
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Kwietnik ogrodowy z kratką i półkami, szary 60x30x140 cm, jodła, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *