Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta

Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta

Cena regularna: 569.16 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta

Lampa biurkowa Classic – recykling w modnej formie Patrząc na prezentowany model lampy biurkowej na pewno przychodzi nam na myśl słowa – klasyka. Wygląd na pewno stylowy, w tradycyjnym modelu, wpasuje się w każde wnętrze, niezależnie od stylu jaki w Naszym domu panuje. Wyjątkowość jednak opiera się tutaj na szkle wykorzystanym przy tej produkcji – jest to szkło, które jest z recyklingu. Jest to w dobie wszelkich zmian klimatycznych niezwykle ważne, a troska i dbałość o planetę staje się teraz coraz bardziej popularniejszym. Jeśli więc interesuje Cię takie rozwiązanie – ten model jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto kupić lampę biurkową Classic? stylowy wygląd dodaje charakteru model niemieckiego producenta mebli idealny towarzysz codziennej pracy wprowadzenie nowego stylu do pomieszczenia klasyka w najlepszym wydaniu Parametry techniczne: długość: 35 cm szerokość: 35 cm wysokość: 47 cm linia zasilająca: 150 cm kolor: beżowy, naturalny materiał: juta, terakota źródło światła: 1 x E27 maks. 60 W. (dostawa bez źródła światła)

 

Informacje o Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta

Kategoria: Oświetlenie > Lampy biurkowe
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lampa biurkowa Classic I 47cm terakota beż Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Katowice
  3.    Warszawa
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź