Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living

Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living

Cena regularna: 841.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living

Lampa podłogowa Armata – wakacyjny klimat do Twojego domu Są takie symbole, które kojarzą się jednoznacznie. Tak bardzo swoim charakterem pasują do konkretnego tematu, że nikt z nas nie śmie przypisywać go inaczej. Kto nie zgodzi się z twierdzeniem, że patrząc na prezentowany model lampy podłogowej nie przenosimy się na egzotyczne wakacje, gdzieś daleko od codziennych spraw i obowiązków? Bo to palma właśnie kojarzy się z egzotycznym klimatem i rajskim krajobrazem, który zachęca nas do odpoczynku i relaksu. W tym wydaniu, posiada również nutę klasycznej elegancji, która świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dlaczego warto kupić lampę podłogową Armata? wysoka jakość prezentowanego produktu trzy dostępne wersje kolorystyczne model, który posiada swój własny charakter gwarancja użytkowania przez wiele kolejnych lat świetne i stylowe uzupełnienie pomieszczenia praktyczny i funkcjonalny model Parametry techniczne: długość: 25 cm szerokość: 25 cm wysokość: 145 cm kolor: antyczny brąz materiał: metal

 

Informacje o Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living

Kategoria: Oświetlenie > Lampy podłogowe
Marka: Light & Living
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lampa podłogowa Armata antyczny brązowy Light&Living, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź