Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living

Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living

Cena regularna: 353.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living

Lampa wisząca Kylie – eleganckie uzupełnienie Twojego domu Lampa – tak potrzebny w życiu codziennym element naszego wnętrza. Pomaga rozjaśnić mrok, a w ciągu dnia stanowi prawdziwy dekoracyjny majstersztyk. Zwłaszcza, jeśli jest odpowiednio dobrana, potrafi podkreślić charakter pomieszczenia w niezwykły sposób. Przede wszystkim tak, by nie przyćmić innych elementów znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. Jest to o tyle ważne, że charakteryzuje rozwiązania stylowe, które w subtelny sposób potrafią dopełnić całokształtowi. I robi to w sposób genialny, tak właśnie jak prezentowany model lampy wiszącej Kylie. Dlaczego warto kupić lampę wiszącą Kylie? wysoka jakość prezentowanego produktu kilka dostępnych rozwiązań kolorystycznych produkt renomowanej marki idealne rozwiązanie do każdej nowoczesnej powierzchni model, który sprawdzi się w kuchni czy też salonie prosty design, który staje się ponadczasowy Parametry techniczne: długość: 45 cm szerokość: 45 cm wysokość: 32 cm kolor: szary, biały materiał: metal

 

Informacje o Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living

Kategoria: Oświetlenie > Lampy wiszące
Marka: Light & Living
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lampa wisząca Kylie śr. 45 szary-biały Light&Living, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *