Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor

Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor

Cena regularna: 29.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor

NOWOCZESNA – Niezwykle nowoczesna lampka LED.2 FUNKCJE ŚWIECENIA – Lampka może świecić na dwa sposoby – na biały kolor lub w trybie wielokolorowym.LEKKA – Wykonana z lekkiego tworzywa w kolorze białym.STOŁOWA – Może służyć jako lampka stołowa np. na komodzie lub w sypialni jako lampka nocna.UNIWERSALNA – Lampka będzie stanowić wyjątkową dekorację. Sprawdzi się również w pokoju dziecięcym, oświetlając pokój kolorowym światłem. Lampka stołowa LED o wysokości 19 cm i średnicy 12 cm. Wykonana z lekkiego tworzywa w kolorze białym. Sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak również w pokoju dziecięcym. Dzięki niej dziecko będzie mogło zasypiać czy świetle. Posiada dwie funkcje świecenia – na biały kolor oraz w trybie wielokolorowym. Zasilanie 3x bateria AAA 1,5V (brak w zestawie). Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. Średnica 12 cmWysokość 19 cmKolor dominujący białyMateriał tworzywoWaga 114 g

 

Informacje o Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor

Kategoria: Oświetlenie > Oświetlenie stojące > Lampy stołowe
Marka: Vilde
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lampka stołowa nocna led na biurko komodę szafkę do pokoju dziecięcego multikolor, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź