Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta

Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta

Ławka Mammut – klasyka i jakość w jednym modelu Znalezienie produktu, którego drugim imieniem jest jakość to naprawdę zadanie bardzo trudne. Warte jednak wysiłku, ponieważ to właśnie takie modele służą nam przez wiele kolejnych lat, bez konieczności ich wymiany co sezon. Stanowią stały element wnętrza, do którego przyzwyczajamy się na tyle, że ciężko byłoby się z nim rozstać. Jednak o żadnym rozstawaniu nie może być mowy, ponieważ z prezentowanym modelem ławki dopiero się witamy – a przywitanie to może być początkiem fantastycznej przyjaźni, która zaowocuje stylem i funkcjonalnością w Twoim domu. Dlaczego warto kupić ławkę Mammut? funkcjonalne rozwiązanie, cechujące się niezwykłym praktycznym wykorzystaniem dostępnych jest kilka modeli prezentowanego rozwiązania prosty design sprawia, że odnajdzie się w każdym wnętrzu meble renomowanej niemieckiej marki ciekawe połączenie kolorystyczne buduje charakter uzupełnienie stylu pomieszczenia Parametry techniczne: szerokość: 160 cm głębokość: 45 cm wysokość: 40 cm kolor: naturalny, srebrny materiał: lite drewno akacja, stalowa rama

 

Informacje o Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta

Kategoria: Ławki
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Ławka Mammut 160cm akacja 35mm miodowy Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.