Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia

Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia

Cena regularna: 407.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia

Leżak Mare – nowa definicja wygody Jeśli ktoś z Państwa zastanawiał się jeszcze w jaki sposób zapewnić sobie maximum wygody za pomocą mebli ogrodowych to z całą pewnością możemy stwierdzić, że leżak Mare rzuca nowe światło na tę sprawę. Właściwie trudno znaleźć jakiekolwiek wady tego rozwiązania, bo zostało tak starannie dopracowane, by klient czuł się w pełni komfortowo. Dodatkowo, wysoka jakość, której jest dumnym przedstawicielem sprawi, że model ten będzie towarzyszył swoim właścicielom przez wiele kolejnych sezonów, razem z nimi ciesząc się z padających promieni słonecznych i lekkich podmuchów wiatru. Dlaczego warto kupić leżak Mare? model testowany przez CATAS odporny na warunki atmosferyczne jego użytkowanie to czysta przyjemność, dzięki najwyższej klasie rozwiązanie dostępne w kilku wersjach kolorystycznych łatwy w utrzymaniu w czystości niezwykle nowoczesny design leżak można rozłożyć w pięciu pozycjach Parametry techniczne: długość: 185 cm szerokość: 72 cm wysokość: 44 cm kolor: szary, niebieski materiał: PP, tkanina syntetyczna

 

Informacje o Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia

Kategoria: Leżaki
Marka: Tilia
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Leżak Mare z podłokietnikiem szary-niebieski Tilia, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *