Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm

Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm

Cena regularna: 3331.14 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm

Ta klasyczna rama łóżka stanie się głównym punktem Twojej sypialni. Rama łóżka wyróżnia się subtelnym, a jednocześnie eleganckim wyglądem i doda szyku do wystroju Twojej sypialni. Rama wykonana z drewna i stali jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Nogi z litego drewna kauczukowego zwiększają wytrzymałość łóżka. Ponadto tapicerowane mocną jutą łóżko emanuje zachęcającym wyglądem i jest łatwe do czyszczenia. Dołączony materac z pianki memory o grubości około 17 cm ma nieporównywalną gęstość i twardość. Po użyciu szybko powróci do pierwotnego kształtu. Dodatkowo materac składa się z 5 warstw, od góry do dołu: pokrycie z tkaniny poliestrowej, pianka memory 40 D o grubości 2 cm, normalna pianka o grubości 14 cm, pianka o grubości 1 cm i pokrycie z tkaniny poliestrowej. Prosimy pamiętać, że ze względów higienicznych materac nie może zostać zwrócony, jeżeli jego opakowanie zostało otwarte lub zdjęte. Rama łóżka: Kolor: ciemnoszary Materiał: drewniana rama + stal + nóżki z litego drewna kauczukowca Materiał wykonania zagłówka: MDF + płótno konopne Wymiary całkowite: 207 x 185 x 74 cm (dł. x szer. x wys.) Materac z pianki memory: Kolor: biały Materiał: 100% poliester Wymiary: 200 x 180 x 17 cm (dł. x szer. x wys.) Składa się z 5 warstw Materiał: Poliester: 100% Waga 47 kg

 

Informacje o Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Łóżka
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Łóżko z materacem memory, ciemnoszare, juta, 180 x 200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *