Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare

Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare

Lustro Curve – minimalizm w nowoczesnej formie Przepis na sukces nie musi być specjalnie skomplikowany. Zazwyczaj skupia się właśnie na prostych rozwiązaniach, które zastosowane w odpowiedni sposób tworzą rzeczy niesamowite. Podobnie właśnie jest z prezentowanym modelem lustra – niby prosty design, ale jednak niezwykle efektowny. Łączy w sobie glamour z ponadczasowym szykiem i idealnie pasuje do nowoczesnego i eleganckiego stylu wnętrz. Jest to swoisty sposób na optyczne powiększenie naszego wnętrza, dodając mu zupełnie innego charakteru – sprawdź to rozwiązanie już dziś! Dlaczego warto kupić lustro Curve? produkt renomowanej marki Kare stylowe lustro o zredukowanej sylwetce idealnie komponuje się z eleganckim nowoczesnym stylem wyposażenia łączy glamour z ponadczasowym designem rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu prostota i minimalizm w klasycznej formie Parametry techniczne: długość: 100 cm szerokość: 5 cm wysokość: 100 cm kolor: lustro, złoty materiał: szkło lustrzane, stal nierdzewna

 

Informacje o Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare

Kategoria: Lustra
Marka: KARE
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lustro Curve Round Steel Nature śr. 100cm Kare, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.