Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego

Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego

Cena regularna: 129.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego

Zjawiskowe lustra dekoracyjne do pokoju dziecięcego. Kotki, wiewiórki, wielorybki… który motyw lubisz najbardziej? Dekoracja wykonana ze grubej sklejki w pięknym kształcie. Duży atut stanowi proces produkcji – cięcie pozostawiające jasne i równe krawędzie. Lustro użyte przy produkcji to w rzeczywistości dekoracyjna plexa. Lustro takie jest nietłukące! Tak więc bezpieczne jako dekoracja w pokoju malucha ciekawego świata.Lustra dekoracyjne DekoSign KIDS są bardzo proste w montażu. Na odwrocie każdego produktu znajduje się otwór służący do zawieszenia lustra na gwoździkach. Na życzenie możemy dołożyć do lustra taśmę dwustronną na której można przykleić lustro do ściany.Produkty DekoSign KIDS tworzą w pokoju dziecka magiczny i bajkowy klimat. DekoSign to idealny pomysł na prezent dla dziecka, a także na prezent dla mamy pragnącej stworzyć dziecku kreatywną przestrzeń.Kolekcja KidsWysokość 48 cmSzerokość 32 cmGłębokość 0,7 cmMateriał sklejka surowa lustro akrylowe

 

Informacje o Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego

Kategoria: Marki > DekoSign
Marka: DekoSign
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lustro dekoracyjne 3D KRÓLICZEK Dekosign Kids do pokoju dziecięcego, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Warszawa
  3.    Wrocław
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź