Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm

Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm

Cena regularna: 335.11 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm

Lustro z ramą z litego drewna mango emanuje starodawnym urokiem, a za sprawą nietypowego projektu stanie się idealnym i ciekawym dodatkiem do wystroju domu. Doskonałe do przedpokoju i łazienki. Ramę lustra wykonano z litego drewna mango, które jest solidne, stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje mu niepowtarzalnego uroku w stylu retro. Każdy etap procesu jest przeprowadzany z najwyższą uwagą (polerowanie, malowanie, lakierowanie). Rzemiosło oraz piękna struktura drewna czynią każdy mebel unikatowym i nieco innym od pozostałych. Produkt dostarczany jest w całości, więc nie jest wymagany montaż. Ważna informacja: struktura drewna i kolory poszczególnych luster mogą się różnić, co czyni każde z nich jedynym w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno mango + szkło Wymiary: 50 x 50 cm (szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Nie jest wymagany montaż Waga 4 kg

 

Informacje o Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm

Kategoria: Marki > Vida
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Lustro z ramą z litego drewna mango, 50 x 80 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *