Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver

Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver

Cena regularna: 40.95 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver

Drewniana łyżka do wszelkiego rodzaju prac kuchennych, tj. mieszania, serwowania i degustowania, posiada otwory pozwalające na odsączanie. Masywny uchwyt dobrze układa się w dłoni, a otwór na zakończeniu rękojeści umożliwia przechowywanie na haczyku. Doskonale nadaje się do wykorzystywania w naczyniach z powłokami nieprzywierającymi.Jamie Oliver to znany i ceniony na całym świecie kucharz, który w oparciu o swoją kuchenną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie stworzył serię kuchennych przyborów, m.in. serii narzędzi kuchennych Get Creative.Łyżka wykonana jest z pięknie wybarwionego drewna akacjowego.Zalecane mycie ręczne.Wymiary łyżki:długość: 33 cmszerokość: 6 cmwysokość: 2 cmGłówne zalety:wykonana z drewna akacjowegoidealna do mieszania i serwowaniawyposażona w otwory pozwalające na odcedzaniemoże być wykorzystywana razem z naczyniami z powłoką nieprzywierającąposiada uchwyt umożliwiający zawieszenie narzędzia na haczyku2 lata gwarancji producenta

 

Informacje o Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver

Kategoria: Import > HO26
Marka: Jamie Oliver
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Łyżka z otworami z drewna akacjowego – Jamie Oliver, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Kraków
  3.    Poznań
  4.    Wrocław
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź