Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm

Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm

Cena regularna: 921.2 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm

Materac z pianki termoelastycznej o wyjątkowej grubości 17 cm jest przyjemny w dotyku i zapewni Ci wygodny sen. Materac wykonany jest z wysokiej jakości pianki memory z jednej strony, co oznacza, że możesz wybrać na której ze stron chcesz spać. Użyj jednej strony jako normalnego materaca lub odwróć materac i ciesz się użytkowaniem termoelastycznej pianki. Dzięki piance memory materac ma nieporównywalną miękkość i gęstość. W szybkim tempie powraca on do oryginalnego kształtu sprzed użytkowania. Automatycznie rozprowadza ciężar Twojego ciała oraz zmniejsza napięcie w punktach nacisku. Polecany jest do łagodzenia bólu stawów, pleców, szyi i przy bezsenności. Uwaga: materac jest wykonany z 5 warstw, od góry do dołu: pokrycie z tkaniny poliestrowej, 2 cm pianka termoelastyczna 40D, 14 cm normalna pianka, 1 cm normalna pianka i pokrycie z tkaniny poliestrowej. Materace są kompresowane dla łatwego transportu. Prosimy pamiętać, że ze względów higienicznych materac nie może zostać zwrócony, jeżeli jego opakowanie zostało otwarte lub zdjęte.Kolor: biały Wymiary: 200 x 90 cm (dł. x szer.) Grubość: około 17 cm Składa się z 5 warstw Materiał: Poliester: 100% Waga 8 kg

 

Informacje o Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Materace do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Materac z pianki termoelastycznej (memory), 200 x 90 x 17 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *