Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna

Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna

Cena regularna: 1096.59 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna

Praktyczna szafa jest nie tylko idealnym rozwiązaniem do przechowywania, lecz także dekoracyjnym dodatkiem, który wprowadzi do Twojego domu nieco industrialnego stylu. Szafa wyposażona jest w 2 regulowane półki wewnętrzne, dzięki którym możesz przechowywać ubrania w zorganizowany sposób, oraz 2 szuflady na skarpetki, bieliznę itp. Posiada również 2 drążki na wieszaki oraz miejsca na wizytówkę i otwory wentylacyjne w każdych drzwiczkach, które nadają jej industrialny wygląd szafki szatniowej. Wykonana została z blachy, dzięki czemu jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Montaż jest prosty.Kolor: czarny Materiał: metal Wymiary: 67 x 35 x 107 cm (szer. x gł. x wys.) 2 szuflady i 2 przegrody z drzwiczkami Z 2 regulowanymi półkami wewnętrznymi i 2 drążkami na wieszaki Z 1 miejscem na wizytówkę i otworami wentylacyjnymi w każdych drzwiach Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 22 kg

 

Informacje o Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafy
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Metalowa szafa w industrialnym stylu, 67 x 35 x 107 cm, czarna, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *