Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm

Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm

Cena regularna: 99.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm

Młynek Inverta Flip Chrom angielskiej marki Cole & Mason to niekwestionowany bestseller, wśród młynków z mechanizmem ceramicznym. Posiada mechanizm umieszczony w górnej części młynka. Rozwiązanie to sprawia, że gdy odstawiamy młynek na stół lub blat nie sypie się z niego przyprawa. Inverta wykonana jest z akrylu, który jest w pełni przeźroczysty, dzięki czemu możesz kontrolować jaka przyprawa i jaka jej ilość znajduje się wewnątrz. Akryl jest materiałem wysokiej jakości, nie żółknie jak szkło, czy plastik, jest też od nich trwalszy. Nutkę nowoczesności i elegancji nadaje młynkowi stalowa obręcz. Młynek ma wysokość 15,4 cm. Młynek został wyposażony w ceramiczny mechanizm, który jest niezwykle wydajny i wytrzymały, co potwierdza dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący udzielana przez producenta. W młynku zmielisz pieprz, pieprz kolorowy, zioła, chilli, a o ich grubości sam możesz decydować, gdyż młynek Inverta posiada regulację mielenia, przez co poznasz różne smaki i aromaty pieprzu, zależne od stopnia jego zmielenia. Młynek w bardzo prosty sposób można napełnić przyprawą. Podczas korzystania z młynka pamiętaj o kilku zasadach: przechowuj pieprz w suchym miejscu, młynek nie zmieli wilgotnego pieprzu, podczas mielenia poruszaj mechanizmem zgodnie z kierunkem wskazówek zegara, nie używaj młynka nad mocno parującymi potrawami, np. nad gotującą się zupą, nie dokręcaj śruby do oporu – powoduje to ścieranie mechanizmu i utrudnia mielenie. Stosując się do tych kilku zasad, będziesz cieszył się zakupionymi młynkami przez długie lata!Kolekcja Inverta Flip ChromWysokość 15,4 cmMateriał akryl ceramika

 

Informacje o Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm

Kategoria: Kuchnia > Akcesoria kuchenne > Akcesoria do przypraw > Młynki do soli i pieprzu
Marka: COLE & MASON
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Młynek do pieprzu Inverta Flip Chrom Cole & Mason 15,4cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Kraków
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź