Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill

Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill

Cena regularna: 335.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill

W porównaniu ze zwykłymi młynkami, PowerMill miele przyprawy zdecydowanie bardziej efektywnie. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie większych niż standardowo żaren CeraCut®, które są wolne od zapachów i smaków, a także są niezwykle odporne na zużycie i korozję, oraz systemu przekładni planetarnej Planet+® z korbką. Efektem jest zauważalnie więcej zmielonej przyprawy po jednym obróceniu korbki, a także odczuwalne ułatwienie mielenia dużych i twardych ziaren, jak na przykład pieprzu tasmańskiego. Młynek został wyposażony w zewnętrzną precyzyjną 12 stopniową skalę grubości mielenia Precise+®. Na spodzie został umieszczony odłączalny drewniany pojemnik na zmielone przyprawy. Młynek można bardzo łatwo napełnić odłączywszy głowicę przekładni z korbką. Nie należy myć w zmywarce. Produkt został zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: Stal nierdzewna, drewno z dębu czerwonego. Wymiary: średnica – 6cm, wysokość – 20cm, średnica z korbką – 12,5cm.

 

Informacje o Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill

Kategoria: Kuchnia > Akcesoria kuchenne > Akcesoria do przypraw > Młynki do soli i pieprzu
Marka: AdHoc
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Młynek do pieprzu lub soli z systemem przekładni PowerMill, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Poznań
  4.    Wrocław
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź