Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra

Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra

Cena regularna: 114.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra

Wieszak ścienny Sticks, kanadyjskiej marki Umbra Sticks to uniwersalny, praktyczny wieszak, który charakteryzuje się nowoczesnym i oryginalnym designem. Wieszak Sticks wykonany jest z tworzywa sztucznego, odpornego na zarysowania i uszkodzenia, składa się on z pojedynczych bloczków, z których 5 jest wyciąganych i służy jako haczyki na ubrania. Produkt przypomina nierównomiernie poukładane kawałeczki drewna, przez co nawiązuje do natury, minimalizmu i stylu skandynawskiego. Wieszak Sticks Umbra będzie nie tylko użytecznym przedmiotem na ścianie, ale dzięki swoim walorom estetycznym, oraz najwyższej jakości, stanie się swojego rodzaju ozdobą. Dlaczego warto kupić wieszak Sticks piękny, nietypowy design i wysoka jakość – produkt kanadyjskiej marki Umbra 5 haczyków o udźwigu do 2,3 kg na każdy, przez co nie będzie kłopotu z powieszeniem nawet ciężkiego płaszcza haczyki, które z łatwością można schować, gdy nie są używane estetyczne, oryginalne pudełko, które podkreśla jakość produktu w zestawie znajduje się szablon montażowy i dedykowane wkręty, dzięki czemu instalacja wieszaka jest szybka i intuicyjna dostępny także w wersji czarnej, białej i brązowej – prosimy sprawdzić produkty powiązane Parametry techniczne szerokość: 49 cm wysokość: 18 cm głębokość: 5 cm

 

Informacje o Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra

Kategoria: Wieszaki > Wieszaki Ścienne > Inny materiał > Pozostałe kolory
Marka: Umbra
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Nowoczesny wieszak ścienny Sticks szary – Umbra, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *