Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm

Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm

Cena regularna: 49.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm

NÓŻ SZEFA KUCHNI – Wyjątkowy nóż kuchenny z serii noży TITAN CHEF. Najbardziej popularny model o uniwersalnym zastosowaniu – nóż szefa kuchni.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – Wykonany w całości ze stali nierdzewnej z powłoka tytanową na ostrzu.ELEGANCKI – Czarny kolor rączki sprawia że nóż prezentuje się bardzo atrakcyjnie.OSTRY – Z łatwością i dokładnością pokroimy różne produkty w kuchni. Przy prawidłowym użytkowaniu nóż długo zachowuje swoją ostrość.ŁATWE CZYSZCZENIE – Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, jednak może to wpływać na ostrość noży.Nóż szefa kuchni o długości całkowitej 33,5 cm i długości ostrza 20,5 cm. Wykonany niezwykle solidnie ze stali nierdzewnej, która jest pokryta powłoką tytanową na ostrzu. Idealnie leży w dłoni. Krojenie jest łatwe i dokładne. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. Kolor dominujący czarnyWaga 280 gSzerokość 4,5 cmDługość 33,5 cmMateriał stal nierdzewna, tytan

 

Informacje o Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm

Kategoria: Import > O4G2
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Nóż kuchenny szefa kuchni duży uniwersalny stalowo-tytanowy czarny titan chef 22,5 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Katowice
  3.    Warszawa
  4.    Kraków
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź