Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI

Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI

Cena regularna: 919.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI

Nóż z ząbkowanym ostrzem o długości 15 cm, świetnie sprawdzi się podczas krojenia w plastry wędlin, mięs oraz warzyw, zwłaszcza produktów z twardą skórką, a miękkim wnętrzem, np. awokado.Japońska firma KAI to synonim wysokiej jakości, wyroby z logo tej marki w swojej ojczyźnie mają status kultowych produktów. Poza uznaniem w Japonii, są one rozpoznawalne na całym świecie. Firma założona w 1908 roku, w mieście Seki rozwija się i sprzedaje wysokiej klasy noże i produkty pochodne, które charakteryzuje niezwykła ostrość i funkcjonalność. Seria noży SHUN Premiere, która swoim wyglądem przywodzi na myśl ręcznie kute noże ze starożytnej Japonii. Noże SHUN to ostrza wykonane ze specjalnej stali damasceńskiej składającej się z 32 warstw. Rdzeń noża jest wykonany ze stali VG-MAX. Stal użyta do produkcji ostrzy to specjalny stop zawierający 1,0 % węgla oraz 1,5% kobaltu. Odporna na korozję i trwała stal – 61± 1 HRC, daje klindze ostrość, która nie ma sobie równych. Ręcznie ostrzone ostrza, idealne wyważenie sprawiają, że noże z serii SHUN to niezastąpiony pomocnik dla najbardziej wymagających kucharzy. SHUN Premiere to prawdziwe dzieło sztuki, które zaprojektował przez Tim Mälzer – ręcznie ozdobione ostrza tradycyjnymi japońskimi motywami – Tsuchime, będą nie tylko ozdobą Twojej kuchni, ale także bardzo ostrymi pomocnikami. Wierny założeniu Tim Mälzer, że „Dobry nóż ​​nie tylko ułatwia pracę, ale także czyni, że potrawy stają się lepsze”. Każdy nóż jest starannie dostosowany do danego obszaru użytkowania.Uchwyty noży są wykonane z drewna Pakka, mają symetryczny kształt, dzięki czemu mogą ich używać zarówno lewo- jak i praworęczni kucharze. Ergonomiczny kształt poprawia komfort użytkowania.Nóż jest zapakowany w drewniane etui.

 

Informacje o Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI

Kategoria: Kuchnia > Akcesoria kuchenne > Noże kuchenne > Noże uniwersalne
Marka: KAI
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Nóż uniwersalny, ząbkowany 16,5 cm SHUN PREMIERE – KAI, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź