Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver

Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver

Cena regularna: 261.45 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver

Okrągła i gruba deska do krojenia oraz serwowania wykonana z drewna akacjowego.Jamie Oliver to znany i ceniony na całym świecie kucharz, który w oparciu o swoją kuchenną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie stworzył serię kuchennych przyborów, m.in. deski do krojenia wykonane z naturalnego drewna.Drewno akacjowe jest bardzo twarde i odporne na ścieranie, jest obojętne dla żywności, tym samym jest świetnym surowcem do produkcji desek kuchennych. Deski opatrzone logiem ‘Jamie Oliver’ wykonane są z drewna pochodzącego z wycinek zgodnych z zasadą zrównoważonego rozwoju.Piękny, naturalny kolor, dużo ciekawszy od popularnych desek z drewna bukowego bez wątpienia przypadnie każdemu do gustu. Deski wykonane z drewna akacjowego mogą być używane zarówno podczas krojenia czy siekania, ale także do serwowania przekąsek, serów itp. Deska po dwóch stronach posiada wgłębienia ułatwiające przenoszenie.Deska ma średnicę 35 cm oraz wysokość 4 cm.Główne zalety:deska wykonana z drewna akacjowegodrewno akacjowe jest twarde i odporne na ścieraniedeska idealna do krojenia, siekania, sprawdzi się również jako półmisek do serwowania serów lub przekąsekpo bokach wgłębienia ułatwiające przenoszenie2 lata gwarancji producenta

 

Informacje o Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver

Kategoria: Import > HO26
Marka: Jamie Oliver
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Okrągła deska do krojenia ø 35cm, drewno akacjowe – Jamie Oliver, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Poznań
  3.    Katowice
  4.    Warszawa
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź