Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny

Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny

Cena regularna: 3215.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny

Krzesło Fox – nowoczesna i modernistyczna forma już teraz dostępna na wyciągnięcie ręki Krzesło Fox jest naprawdę wyjątkowe i to naprawdę pod wieloma względami – przede wszystkim otula ciepłym uściskiem drewna już od pierwszych chwil, w których zdecydujemy się go użytkować – czy może być coś bardziej relaksującego? Zdecydowanie nie, ponieważ drewno to jeden z najbardziej szlachetnych materiałów, które dostępne są na obecnym rynku i bez wątpienia jednym z tych najczęściej i najchętniej wybieranych przez klientów na całym świecie – nic dziwnego, zdobywa serca od pierwszej chwili – daj się ponieść tej magii już dziś! Dlaczego warto kupić krzesło Fox? produkt włoskiego producenta mebli – marki Pedrali nowoczesny i modernistyczny kształt całości, idealnie wpisujący się w XXI wiek ciekawe połączenie kolorystyczne uniwersalny rozmiar, idealny do każdego pomieszczenia wprowadzenie nowego stylu bądź uzupełnienie istniejącego Parametry techniczne: kolor: siedzisko: pomarańczowy, wykończenie: naturalny jasny materiał: polipropylen, włókno szklane, drewno jesionowe, skóra wymiary: podane na zdjęciu

 

Informacje o Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny

Kategoria: Krzesła
Marka: Pedrali
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pedrali Krzesło Fox 3727 Pomarańczowy, Naturalny jasny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Wrocław
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź