Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały

Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały

Cena regularna: 3075.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały

Krzesło Soul – nowoczesność i oryginalność w nowej formie Tradycja jest ważną częścią życia człowieka i często dokonując swoich życiowych wyborów, to właśnie nią się kierujemy. Nic dziwnego, dostarcza wzorów zachowań i kieruje decyzjami tak, aby człowiekowi wiodło się najlepiej. Są jednak wyjątki w których warto zdecydować się na nieco inne, nowoczesne rozwiązania. I tak właśnie jest z prezentowanym modelem krzesła – stanowi swoistą definicję nowoczesności, która zachwyca i sprawia, że Nasze pomieszczenie będzie niezwykłe – stylowe i oryginalne, a jednocześnie bardzo przytulne i modernistyczne. Dlaczego warto kupić krzesło Soul? produkt włoskiego producenta mebli, marki Pedrali ciekawe i rzadko spotykane połączenia kolorystyczne nowoczesny kształt całości, bardzo wygodny w użytkowaniu wprowadza i buduje zupełnie nowy styl pomieszczenia wysokiej jakości produkt Wybrany kolor produktu może różnić się od koloru zaprezentowanego na zdjęciu. Prosimy zwracać uwagę na wybrane kolory w parametrach technicznych. Parametry techniczne: kolory: struktura: naturalny jasny; wykończenie siedzenia: biały materiał: jesionowa struktura, poliwęglan wymiary: podane na zdjęciu

 

Informacje o Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały

Kategoria: Krzesła
Marka: Pedrali
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pedrali Krzesło Soul 3745 Naturalny jasny, biały, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Kraków
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź