Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt

Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt

Cena regularna: 3250.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt

Stolik kawowy Parenthesis – nawiasem mówiąc, rozwiązanie idealne Tworzenie nowoczesnych rozwiązań, niepowtarzalnych i takich, które zdobywają serca klientów na całym świecie to zadanie niezwykle trudne i zazwyczaj to takich produktów na rynku najbardziej brakuje. Dlatego też ten konkretny model to prawdziwa designerska perełka, spełniająca wszystkie estetyczne aspekty. Dodatkowo, jest również niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem i idealnie sprawdzi się jako niezawodny stolik kawowy w każdym domu – mniejszym bądź też o większym metrażu. Jest to po prostu mebel, którego nie może u Ciebie zabraknąć – i jedno jest pewne – nie da się o nim zapomnieć! Dlaczego warto kupić stolik Parenthesis? włoski producent, marka Pedrali gwarantowana wysoka jakość produktu ciekawe połączenie materiałów użyte przy produkcji nowoczesny styl całości oryginalne rozwiązanie, które idealnie uzupełni pomieszczenie model, który nie wychodzi z mody Prosimy zwracać uwagę na kolor podany w parametrach technicznych, gdyż jest to rzeczywisty kolor produktu. Parametry techniczne: kolor: blat: biały podstawa: antracyt materiał: sklejka fornirowana dębem, laminat wymiary: podane na zdjęciu

 

Informacje o Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Pedrali
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pedrali Stolik Kawowy Parenthesis 1006 Biały – Antracyt, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *