Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design

Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design

Podstawa Domino Solidność i wytrzymałość – to dwie główne cechy podstaw stołów marki Scab Design. Wysoka jakość wykonania, z której słyną te podstawy stołów z pewnością są gwarancją wieloletniego użytkowania. Co więcej, dzięki ich uniwersalnej formie dopasujesz je do niemalże każdego wnętrza! W dodatku świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach publicznych jak i prywatnych. Dlaczego warto kupić podstawę do stołów Domino? podstawa z aluminium słupek kwadratowy z fazowanymi krawędziami wykonana z materiałów uodpornionych na działanie promieni UV nadaje się zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych pasuje do blatów okrągłych jak i kwadratowych: blat okrągły: max 80 cm blat kwadratowy: 80 x 80 cm Parametry techniczne: Wysokość: 73 cm Wymiary podstawy: 54 x 49 x 45 cm Kolor: biały, srebrny, antracytowy * Cena dla każdego koloru jest taka sama W celu ustalenia koloru ramy prosimy o kontakt telefoniczny

 

Informacje o Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design

Kategoria: Stoły
Marka: Scab Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Podstawa do stołu Domino Fixed h 73 Scab Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.