Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny

Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny

Cena regularna: 63.18 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny

Pojemnik na klamerki z uchwytemCzy wieszanie prania może być łatwiejsze? Tak! Wszystko dzięki praktycznemu, funkcjonalnemu i lekkiemu uchwytowi na klamerki. Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego i dodatkowo wyposażony jest w karabińczyk umożliwiający zawieszenie na linie lub przypięcie do szlufek w spodniach. Wlot można zamknąć linką, która zabezpiecza zawartość torby przed wypadnięciem. Pojemnik na klamerki marki Brabantia wykonany został z tkanin i materiałów najwyższej jakości, odpornych na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, pomieści do 150 spinaczy do bielizny. Posiada łatwe zamykanie za pomocą ściągania sznurka.  ZALETY PRODUKTU: wygodne zamknięcie pojemnika oraz uchwyt do mocowania w dowolnym miejscuwykonany z materiałów najwyższej jakościpojemny – zmieści cały zapas spinaczy, którego potrzebujeszestetyczne wykonanie nie szpeci Twojej pralni czy łazienkinieprzemakalny materiał pozwala na trzymanie klamerek na zewnątrzprodukt znanej marki Brabantia. Wysokość 28 cmSzerokość 17,5cmGłębokość 18cmŚrednica 18 cmMateriał Nie

 

Informacje o Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny

Kategoria: Łazienka > Koszyki na spinacze do prania
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pojemnik na klamerki 28×17,5cm Brabantia czarny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Poznań
  3.    Katowice
  4.    Wrocław
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź