Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l

Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l

Cena regularna: 16.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l

POJEMNY – Uniwersalny pojemnik o pojemności 1,7 litra do przechowywania z pokrywką. Idealny do przechowywania mąki, soli kaszy, cukru, płatków śniadaniowych.WYTRZYMAŁY – Wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Pojemnik jest przezroczysty a kolor tworzywa to ciemnoszary.WYGODNY – Łatwe przenoszenie ułatwi uchwyt umocowany z boku pojemnika. Możliwość piętrowania pojemników jeden na drugim, co ułatwi ich przechowywanie.SZCZELNY – Wyposażony w pokrywkę, która zapewni szczelność pojemnikowi. Pokrywa zapobiega rozlaniu, zawilgoceniu, przejęciu zapachów i smaków z innych produktów spożywczych przechowywanych w szafce. FUNKCJONALNY – Pojemnik nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Odpowiedni do lodówki, zamrażarki i mikrofalówki.Pojemnik do przechowywania o wymiarach 19 x 13,5 x 10 cm i pojemności 1,7 litra. Posiada szczelną pokrywkę. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa w kolorze szarym, dzięki przezroczystej formie w łatwy sposób zobaczymy zawartość pojemnika bez konieczności otwierania go. Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwi przenoszenie. Odporny na temperatury od -25 do +95°C. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. Długość 19 cmWysokość 10 cmPojemność 1,7 lMateriał tworzywoKolor dominujący szarySzerokość 13,5 cmWaga 128 g

 

Informacje o Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l

Kategoria: Import > O4G2
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pojemnik na produkty sypkie do przechowywania z pokrywką uchwytem zamykany do żywności 1,7 l, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Wrocław
  3.    Warszawa
  4.    Poznań
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź