Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary

Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary

Cena regularna: 88.48 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary

Praktyczny pojemnik z kolekcji EasyStore™ to kolejny, świetny gadżet marki Joseph Joseph pozwalający na przechowywanie przyborów łazienkowych: szczoteczek (tradycyjnych, elektrycznych) oraz pasty do zębów. Wyposażony jest w przegródkę segregującą zawartość, dzięki czemu wszystkie akcesoria są ułożone i mają swoje miejsce. W ściance umieszczono otwór wentylujący, który umożliwia szybsze obsychanie pojemnika i szczoteczek. Pojemnik wykonano z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego. Posiada antypoślizgowe nóżki i jest łatwy w czyszczeniu ze względu na rozkładane elementy. Należy myć go wyłącznie ręcznie. Pojemnik EasyStore to idealne rozwiązanie by wszystkie nasze akcesoria łazienkowe były doskonale uporządkowane.Kolekcja EasyStoreWysokość 12,7 cmDługość 8,4 cmSzerokość 8,4 cmMateriał tworzywo sztuczne

 

Informacje o Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary

Kategoria: Łazienka > Na szczoteczki do zębów
Marka: Joseph Joseph
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pojemnik na szczoteczki do zębów 8,4×8,4cm Joseph Joseph EasyStore szary, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Poznań
  3.    Kraków
  4.    Wrocław
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź