Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning

Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning

Cena regularna: 14.96 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning

DO PRZECHOWYWANIA – Puszka na kawę z pokrywką. Puszka ma wymiary 11 x 14 cm.SOLIDNA – Wykonana z aluminium w czarnym kolorze z grafiką przedstawiającą filiżankę i napis „Good morning”.SZCZELNA – Wyposażone w pokrywkę otwieraną od góry poprzez całkowite zdjęcie. Pokrywka zapewni szczelność. PRZYDATNA – Puszka dedykowana jest do przechowywania kawy, ale możemy wykorzystać ją również do przechowywania innych sypkich produktów np. cukru, herbaty, słodyczy, itp. DEKORACYJNA – Puszka posiada klasyczny design, dzięki czemu pięknie prezentuje się w każdej wnętrzu. Dzięki efektownym napisom i grafice, puszka będzie elementem dekoracyjnym kuchni. Puszka do przechowywania kawy lub innych sypkich produktów. Solidnie wykonana w modnym, czarnym kolorze z grafiką. Puszka jest zamykana więc unikniemy dostania się wilgoci do przechowywanych produktów. Pojemnik dzięki oryginalnemu designowi jest ciekawym elementem dekoracyjnym kuchni. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.Długość 11 cmWysokość 14 cmSzerokość 11 cmKolor dominujący czarnyMateriał aluminiumWaga 119 g

 

Informacje o Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning

Kategoria: Kuchnia > Pojemniki i koszyki > Pojemniki kuchenne > Klasyczne pojemniki kuchenne
Marka: Vilde
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pojemnik puszka zamykana na kawę i produkty sypkie aluminiowa czarna good morning, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Warszawa
  3.    Poznań
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź