Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml

Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml

Cena regularna: 14.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml

DZIELONY – Uniwersalny pojemnik o pojemności 500 ml do przechowywania z pokrywką wyposażoną w uszczelkę. Pojemnik posiada podziałkę w środku, która dzieli pojemnik na dwie równe części.WYTRZYMAŁY – Wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Pojemnik jest przezroczysty a kolor tworzywa to ciemnoszary.ŁATWE PRZECHOWYWANIE – Możliwość piętrowania pojemników jeden na drugim, co ułatwi ich przechowywanie. SZCZELNY – Wyposażony w pokrywkę posiadającą uszczelkę. Zamykany na 4 klipsy, co zapewni szczelność pojemnika. FUNKCJONALNY – Pojemnik nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Odpowiedni do lodówki, zamrażarki i mikrofalówki.Pojemnik do przechowywania o wymiarach 15 x 10,5 x 6 cm i pojemności 500 ml. W środku posiada separator, który dzieli pojemnik na dwie równe części. Wyposażony w pokrywkę z uszczelką, posiada również cztery klipsy, które ułatwią zamykanie i zapewnią szczelność. Wykonany z wysokiej jakości polipropylenu w kolorze szarym, dzięki przezroczystej formie w łatwy sposób odnajdziemy interesujące nas przedmioty bez otwierania pojemnika. Bezpieczny – nie posiada BPA, dzięki czemu nadaje się do przechowywania żywności. Pojemnik świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Nadaje się do zamrażarki, lodówki, ale również do mikrofalówki. Odpowiedni dla temperatur od -25 °C do +95 °C. Możemy umyć go w zmywarce do naczyń. Możliwość spiętrzania pojemników zapewni łatwe przechowywanie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. Długość 15 cmWysokość 6 cmPojemność 500 mlWaga 110 gMateriał tworzywoKolor dominujący szarySzerokość 10,5 cm

 

Informacje o Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml

Kategoria: Import > O4G2
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Pojemnik z uszczelką dzielony do przechowywania z pokrywką klipsami zamykany do żywności 500 ml, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Wrocław
  3.    Warszawa
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź