Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm

Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm

Cena regularna: 116.79 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm

Zapewnij swoim bezcennym płytom CD i DVD bezpieczne miejsce na tej pojemnej półce! Stylowa i praktyczna półka będzie idealna do uporządkowania Twojej kolekcji. Trzy otwarte przegrody oferują nie tylko dużo miejsca do przechowywania nagrań, ale są również idealne do wyeksponowania dowolnych akcesoriów do Twojej kolekcji. Wykonana z mocnej płyty półka jest niezwykle solidna i trwała. Można ją łatwo wyczyścić i zamontować na ścianie. Oferująca świetne rozwiązanie do przechowywania i utrzymania porządku w domu półka na płyty DVD jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!Kolor: szary o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 75 x 18 x 18 cm (szer. x gł. x wys.) Liczba przegródek: 3 Wymagany montaż: tak Waga 5.2 kg

 

Informacje o Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Półki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Półka ścienna na płyty CD, szara, wysoki połysk, 75x18x18 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *