prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski

prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski

Cena regularna: 239.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.Naczynia te nadają się również do gotowania – można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.OPIS PRODUKTUProstokątny półmisek ceramiczny świetnie nadaje się zarówno do zapiekania potraw w piecu, jak i do serwowania na stół. Świetnie będą się w nim prezentować na przykład pieczone młode ziemniaki, zapiekanka warzywna czy domowa pizza.4 różne rozmiary pozwolą Ci dopasować zakup do Twoich potrzeb.Dwa wygodne uchwyty po bokach naczyniach pozwolą na mocny chwyt nawet w rękawicach kuchennych.Produkt sprzedawany jest bez pokrywki.WYMIARYRozmiar:14 x 11 cm20 x 16 cm27 x 20 cm34 x 24 cmPojemność:400 ml1.1 ltr2.4 ltr4.5 ltr

 

Informacje o prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Naczynia żaroodporne
Marka: Staub
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu prostokątny półmisek ceramiczny 4.5 ltr, niebieski, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Wrocław
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź