Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm

Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm

Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm

Seria Provencale Laura Ashley to propozycja dla miłośników śmiałych linii i rzeźbionych detali. Każdy element kolekcji ma doskonale dopracowaną formę z dbałością o każdy szczegół. Meble dodadzą stylu i elegancji każdej aranżacji. Ponadczasowa klasyczna elegancja z zachowaniem przytulnego nieco prowansalskiego stylu to kwintesencja stylu mebli Laury Ashley. Kolekcja Provencale wykonana jest z litego drewna kauczukowego w kolorach szczotkowanej kości słoniowej oraz szarym. Niektóre z elementów kolekcji posiadają dębowe blaty. Komoda Provencale w kolorze szarym, o wymiarach 132x85cm, ma dwie szuflady z ozdobnym uchwytem z dodatkiem patyny oraz parę drzwiczek zamykaną na kluczyk. Całość mebla prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm

Kategoria: Produkty > Meble > Komody i Konsole
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Provencale Laura Ashley Komoda Szara 132x41x85cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Wrocław
  4.    Poznań
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź