Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm

Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm

Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm

Seria Provencale Laura Ashley to propozycja dla miłośników śmiałych linii i rzeźbionych detali. Każdy element kolekcji ma doskonale dopracowaną formę z dbałością o każdy szczegół. Meble dodadzą stylu i elegancji każdej aranżacji. Ponadczasowa klasyczna elegancja z zachowaniem przytulnego nieco prowansalskiego stylu to kwintesencja stylu mebli Laury Ashley. Kolekcja Provencale wykonana jest z litego drewna kauczukowego w kolorach szczotkowanej kości słoniowej oraz szarym. Niektóre z elementów kolekcji posiadają dębowe blaty. Para krzeseł Provencale w kolorze szarym, o wymiarach 54x53x93cm, będzie idealnym dopełnieniem stołów tej kolekcji. Mają tapicerowane oparcie i siedzisko oraz piękne ozdobne nóżki z kwiatowym wzorem. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. Cena obejmuje dwie sztuki krzeseł. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm

Kategoria: Produkty > Meble tapicerowane > Krzesła i Hokery
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Provencale Laura Ashley Krzesła Szare 54x53x93cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Poznań
  3.    Kraków
  4.    Warszawa
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź