Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm

Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm

Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm

Seria Provencale Laura Ashley to propozycja dla miłośników śmiałych linii i rzeźbionych detali. Każdy element kolekcji ma doskonale dopracowaną formę z dbałością o każdy szczegół. Meble dodadzą stylu i elegancji każdej aranżacji. Ponadczasowa klasyczna elegancja z zachowaniem przytulnego nieco prowansalskiego stylu to kwintesencja stylu mebli Laury Ashley. Kolekcja Provencale wykonana jest z litego drewna kauczukowego w kolorach szczotkowanej kości słoniowej oraz szarym. Niektóre z elementów kolekcji posiadają dębowe blaty. Witryna Provencale w kolorze kości słoniowej, o wymiarach 120x45x180cm, ma dwoje przeszklonych drzwiczek zamykanych na kluczyk, za którymi znajdują się dwie półki oraz jedną szufladę z ozdobnym uchwytem. Całość mebla prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm

Kategoria: Produkty > Meble > Regały, Biblioteki, Witryny
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Provencale Laura Ashley Witryna Kość Słoniowa 120x45x180cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.