Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki

Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki

Cena regularna: 12.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki

– Zestaw dwóch przekładek do patelni, garnków, misek i innych naczyń.- Chroni naczynia przed zarysowaniami.- Dzięki przekładkom możemy bez obaw nakładać naczynia na siebie, co pozwala na oszczędność miejsca w szafkach.- Nie używać do gorących i brudnych powierzchni.- Zestaw występuje w kolorze szarym i czarnym, nie ma możliwości wyboru – wysyłamy losowo.- Oryginalny produkt czeskiej marki Orion.Przekładka ochronna do patelni i garnków, 2 x 32 cmGarnki i patelnie to element wyposażenia, który kupujemy z myślą o długotrwałym, wieloletnim użytkowaniu. Muszą być odporne na skrajnie wysokie i niskie temperatury, pozwalać na gotowanie i smażenie bez przywierania. Aby mieć pewność, że będziemy mogli korzystać z nich przez długi czas, warto zadbać o odpowiednie ich przechowywanie. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz specjalne przekładniki ochronne do garnków i patelni.Ochraniacze do garnków i patelni z włókna syntetycznegoCzym jest przekładnik? Wykonany z włókna syntetycznego przekładnik umieszczamy po wierzchniej stronie patelni lub garnka – materiał ochroni ich powierzchnię przed zarysowaniami. Wielu z nas, aby oszczędzić miejsce w szafkach, układa jeden garnek lub patelnię na drugim. Tak prosty gadżet jak ochraniacz z włókna to świetny sposób na usprawnienie organizacji naszej kuchni. Przekładnik ma postać rozgwiazdy, z łatwością dopasujesz go do garnka i patelni. Wybierz ochraniacz z oferty ORION Polska. Zestaw dwóch przekładek Nie używać do gorących i brudnych powierzchni Materiał: włókno syntetyczne Wymiary: średnica 32 cmŚrednica 32 cmKolor dominujący wielokolorowyWaga 59 gMateriał włókno syntetyczne

 

Informacje o Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki

Kategoria: Import > O4G2
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Przekładka ochronna, ochraniacz do patelni, garnków, przekładki ochronne, 32 cm, 2 sztuki, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Poznań
  3.    Wrocław
  4.    Warszawa
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź