Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa

Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa

Cena regularna: 432.06 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa

Prosta i klasyczna forma regału sprawia, że stanie się on zarówno ozdobnym, jak i praktycznym dodatkiem do Twojego wystroju wnętrza. Mebel został wykonany z dobrej jakości płyty, która zapewnia jego solidność, trwałość oraz długą żywotność. Zawierający 6 dużych i 12 mniejszych przegród regał oferuje sporą przestrzeń na czasopisma, książki, płyty, urządzenia multimedialne oraz przedmioty dekoracyjne, które będą teraz uporządkowane i w zasięgu ręki. Co więcej, ten wszechstronny mebel można także wykorzystać do przedzielenia pomieszczenia, dzięki czemu jest to idealny wybór do korytarza lub dowolnego pokoju. Regał na książki można bardzo łatwo wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki. Jest on łatwy w montażu dzięki załączonym akcesoriom.Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 80 x 24 x 192 cm (szer. x gł. x wys.) Z 6 dużymi i 12 małymi przegrodami Może posłużyć także do przedzielenia pokoju Akcesoria montażowe w zestawieWaga 29 kg

 

Informacje o Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Regały
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Regał na książki/przegroda, biały, 80x24x192 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *