Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm

Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm

Cena regularna: 278.07 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm

Prosta i klasyczna forma regału sprawia, że stanie się on zarówno ozdobnym, jak i praktycznym dodatkiem do Twojego wystroju wnętrza. Mebel został wykonany z płyty wiórowej, która zapewnia jego solidność, trwałość oraz długą żywotność. Zaprojektowany z 3 przegrodami regał oferuje sporą przestrzeń na czasopisma, książki, płyty oraz urządzenia multimedialne, które będą teraz uporządkowane i w zasięgu ręki. Co więcej, ten wszechstronny regał na książki można ustawić w poziomie, by służył jako szafka pod telewizor, dzięki czemu jest to idealny wybór do uzupełnienia wystroju Twojego salonu. Regał na książki można bardzo łatwo wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki. Jest on łatwy w montażu dzięki załączonym akcesoriom.Kolor: biały o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 36 x 30 x 114 cm (szer. x gł. x wys.) Z 3 przegrodami Mebel można ustawić w poziomie, by służył jako szafka pod telewizor Akcesoria montażowe w zestawieWaga 14.5 kg

 

Informacje o Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Regał na książki/szafka TV, biały, wysoki połysk, 36x30x114 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *