Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa

Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa

Cena regularna: 648.85 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa

Szykowny regał ze sporą przestrzenią do przechowywania sprawi, że Twój pokój zrobi wrażenie i pozostanie uporządkowany! Mebel jest wykonany z wysokiej jakości płyty, dzięki czemu jest solidny, stabilny i trwały. Ma 9 przegródek (w tym 5 z drzwiczkami) które zapewniają dużo miejsca do przechowywania czasopism, książek, płyt DVD, urządzeń multimedialnych i innych przedmiotów dekoracyjnych zorganizowanych i pod ręką. Regał na książki można łatwo czyścić wilgotną ściereczką. Regał na książki jest także prosty w montażu.Kolor: szary o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 90 x 30 x 90 cm (szer. x gł. x wys.) Z 9 kwadratowymi przegródkami (w tym 5 przegródek z drzwiczkami) OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą dołączonego elementu. Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj https://www.vidaxl.pl/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf Waga 30 kg

 

Informacje o Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Regały
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Regał, szary na wysoki połysk, 90x30x90 cm, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *